Logo společnosti EDUKAL SYSTEM s.r.o.

O nás

Jsme moderně řízenou společností, která je založena na hodnotách osobností a principech managementu.

Motivuje nás pravda Shakespearova výroku, kterou jsme si mnohokrát sami vyzkoušeli: „Dosáhnout můžete i toho, co není na dosah…“

Jsme tým vášnivých profesionálů, kteří se specializují na marketing, teambuilding a vzdělávání. Naše firma, EDUKAL SYSTEM s.r.o., působí v oblasti Jihomoravského kraje a může se pochlubit 20 letou zkušeností v těchto klíčových oblastech.

Spravujeme sociální sítě
Vytvoříme Vám na míru marketingovou strategii

Naší vizi tvoří poskytovat unikátní a efektivní služby v oblasti marketingu, teambuildingu a vzdělávání. Věříme, že úspěšné organizace a silné týmy vyrůstají ze správného marketingového přístupu, spolupráce a neustálého rozvoje.

Nabízíme komplexní spektrum služeb v oblasti marketingu, teambuildingu a vzdělávání. Naše programy jsou navrženy tak, aby podněcovaly komunikaci, zvyšovaly důvěru a posilovaly dovednosti. Od strategického marketingového poradenství přes dobrodružné outdoorové teambuildingy až po interaktivní workshopy – naše aktivity jsou plné zábavy, vzdělání a motivace.

Napište nám a domluvíme si osobní setkání

Kontaktujte nás ještě dnes!

Často kladené otázky

Často kladené otázky
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.